Samenwerking met RTZ

Marianne Leave a Comment

De Dierenhulpstichting Dierenambulance is een samenwerkingsverband aangegaan met RTZ.

RTZ staat voor Stichting Reddingsteam Zeedieren. Door de samenwerking was het mogelijk een nieuwe 4×4, die op het strand inzetbaar is, bij St. Dierenlot aan te vragen. De aanvraag is inmiddels goedgekeurd en de auto is opgehaald. Een van onze vrijwilligers is 24/7 beschikbaar voor RTZ en blijft ook voor de Dierenhulp inzetbaar. Het moeizame sjouwen door mul zand om een gewonde zeemeeuw op te halen, kunnen we voortaan aan Ron overlaten.

Op de website van RTZ kunt u verdere informatie vinden over de werkzaamheden van deze stichting. https://rtz-nederland.nl/je-hebt-een-dier-gevonden/

Het centrale meldnummer als u een zeedier vindt is 06 83 43 14 59. Maar ook naar het bekende nummer van de dierenambulance kunt u bellen, wij geven de informatie door.

Geef een reactie